Kontakt

Hovedkontor Norge

Besøgsadresse • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik

Omstilling • Telefon +47 815 66 355 • E-mail post@houseofcontrol.no

Support • E-mail support@houseofcontrol.no • Telefon +47 815 66 355

Presse • Lasse Sten • E-mail sten@houseofcontrol.no • Telefon +47 918 82 125


Andre steder

Danmark • House of Control Danmark A/S • Telefon +45 31 19 50 34 • E-mail post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefon +47 815 66 355 • E-mail post@houseofcontrol.fi

Sverige • House of Control Sverige • Telefon +46 (0)73 400 50 27 • E-mail post@houseofcontrol.se


Ledelse

 

 

MØD VORES MEDARBEJDERE

Andreas Hedlund

andreas.hedlund@houseofcontrol.se
 +46 (0)733 98 39 75

Ann-Kristin Larsen

ann.kristin@houseofcontrol.no
+47 957 79 540

Bent Sten Hansen

bent@houseofcontrol.dk
+45 25 56 17 08

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
 +46 (0)70 89 35 785

Carl Fabian Flaaten

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 7

Cathrine Gynnild

cathrine.gynnild@houseofcontrol.no
+47 930 55 757

Charlotta Forsström

charlotta@houseofcontrol.no
+47 922 13 079

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Bergstrøm

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Christoffer Udnæseth

christoffer.u@houseofcontrol.no
+47 91 99 13 31

Dion Rudolph

dion.rudolph@houseofcontrol.dk
+45 28 77 08 08

Gustav Westman

gustav@houseofcontrol.no
 +46 (0)73 400 50 27

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 41 12 72 71

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Jeremy Freeman

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

June Hagesveen

june.hagesveen@houseofcontrol.no
+47 93 43 59 94

Karolina Rosenquist

karolina.rosenquist@houseofcontrol.se
 +46 (0)76 145 35 95

Kathrine Resch-Knudsen

kathrine@houseofcontrol.no
 +47 990 91 993

Kim Bennedsgaard

kim.bennedsgaard@houseofcontrol.dk
+45 71 74 95 66

Lars Hoffmann

lars@houseofcontrol.dk
+45 31 19 50 34

Lasse Sten

sten@houseofcontrol.no
+47 91 88 21 25

Linda Gjelsvik

linda@houseofcontrol.no
+47 988 27 354

Ludvig Nilsson

ludvig@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 047 98 71

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Marianne Harr

marianne.harr@houseofcontrol.no
+47 926 93 325

Martin Bekke

martin.bekke@houseofcontrol.no
+47 478 80 628

Martin Ljøstad

martin.ljostad@houseofcontrol.no
+47 975 72 103

Martin Sommer Nygaard

martin@houseofcontrol.no
 +47 45 27 31 05

Max Örnerfors Löfgren

max.lofgren@houseofcontrol.se
 +47 464 13 576

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Norunn Korsgården

norunn@houseofcontrol.no
+47 488 50 232

Ole Kristoffersen

ole@houseofcontrol.no
+47 975 03 131

Olof Sjöberg

olof@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 310 44 02

Oscar Lagergren

oscar.lagergren@houseofcontrol.se
 +46 (0)72 155 52 48

Pål Skjold

pal.skjold@houseofcontrol.no
+47 411 45 045

Per Bybjerg Pedersen

per.bybjerg.pedersen@houseofcontrol.dk
+45 91 75 83 73

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Petter Wolden

petter.wolden@houseofcontrol.no
+47 482 19 430

Rebecca Walldén

rebecca.wallden@houseofcontrol.se
+46 (0)73 400 50 44

Robert Eliassen

robert.eliassen@houseofcontrol.no
+47 482 01 407

Sandie Wael

sandie@houseofcontrol.dk
+45 71 74 30 37

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Stian Gravdal

stian.gravdal@houseofcontrol.no
+47 41 76 22 17

Sturla Selvik Fjose

sturla@houseofcontrol.no
+47 979 72 880

Sven Olaussen

sven.olaussen@houseofcontrol.no
+47 462 05 225

Tor Olav Træen

tor.olav@houseofcontrol.no
+47 920 78 377

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Vidar Ottersen

vidar.ottersen@houseofcontrol.no
+47 401 97 269

HAR DU SPØRGSMÅL OM VORES PRODUKTER?

RING TIL OS PÅ 7199 2275

... eller udfyld felterne forneden. Så vil én af vores venlige konsulenter kontakte dig inden for 24 timer for en uforpligtende snak

Chat
Book demo