Kontakt

Hovedkontor Norge

Besøgsadresse • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik

Omstilling • Telefon +47 815 66 355 • E-mail post@houseofcontrol.no

Support • E-mail support@houseofcontrol.no • Telefon +47 815 66 355

Presse • Lasse Sten • E-mail sten@houseofcontrol.no • Telefon +47 918 82 125


Andre steder

Danmark • House of Control Danmark A/S • Telefon +45 7199 2275 • E-mail post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefon +358 40 5801221 • E-mail post@houseofcontrol.fi

Sverige • House of Control Sverige • Telefon +46 (0)70 666 30 09 • Epost post@houseofcontrol.se


Ledelse

MØD VORES MEDARBEJDERE

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
 +46 (0)70 89 35 785

Carl Fabian Flaaten

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 7

Cathrine Thorstad

cathrine@houseofcontrol.no
+47 93 02 90 6

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Bergstrøm

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Edgar Østebø

edgar.ostebo@houseofcontrol.no
+47 91 90 43 83

Freddy Mahler Frimann

freddy@houseofcontrol.no
+47 46 82 77 64

Gustav Westman

gustav@houseofcontrol.no
+47 95 33 73 35

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 41 12 72 71

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Jens Brustad

jens@houseofcontrol.no
+47 92 48 44 31

Jeremy Freeman

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Jimmy Larsson

jimmy@houseofcontrol.se
+46 (0)7 06 66 30 09

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

Lasse Sten

sten@houseofcontrol.no
+47 91 88 21 25

Mads Solheim

mads.solheim@houseofcontrol.no
+47 91 90 21 47

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Stian Gravdal

stian.gravdal@houseofcontrol.no
+47 41 76 22 17

Thea Klepp

thea@houseofcontrol.no
+47 97 72 23 50

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

HAR DU SPØRGSMÅL OM VORES PRODUKTER?

RING TIL OS PÅ 7199 2275

... eller udfyld felterne forneden. Så vil én af vores venlige konsulenter kontakte dig inden for 24 timer for en uforpligtende snak

Chat
Book demo