Kontakt

Hovedkontor Norge

Besøgsadresse • O.H. Bangs vei 70 • N-1363 Høvik

Omstilling • Telefon +47 815 66 355 • E-mail post@houseofcontrol.no

Support • E-mail support@houseofcontrol.no • Telefon +47 815 66 355

Presse • Lasse Sten • E-mail sten@houseofcontrol.no • Telefon +47 918 82 125


Andre steder

Danmark • House of Control Danmark A/S • Telefon +45 7199 2275 • E-mail post@houseofcontrol.dk

Finland • House of Control Finland Oy • Telefon +358 40 5801221 • E-mail post@houseofcontrol.fi

Sverige • House of Control Sverige • Telefon +46 (0)70 666 30 09 • Epost post@houseofcontrol.se


Ledelse

 

 

MØD VORES MEDARBEJDERE

Andreas Hedlund

andreas.hedlund@houseofcontrol.se
 +46 (0)733 98 39 75

Carl Erik Nyqvist

carl.erik@houseofcontrol.se
 +46 (0)70 89 35 785

Carl Fabian Flaaten

fabian@houseofcontrol.no
+47 90 04 31 84

Carsten Holløse

carsten@houseofcontrol.dk
+45 23 60 82 27

Cathrine Eckhoff

ceckhoff@houseofcontrol.no
+47 92 02 31 7

Cathrine Gynnild

cathrine.gynnild@houseofcontrol.no
+47 930 55 757

Cathrine Thorstad

cathrine@houseofcontrol.no
+47 93 02 90 6

Christen A. Øyan

christen@houseofcontrol.no
+47  98 09 98 00

Christoffer Bergstrøm

christoffer@houseofcontrol.no
+47  91 90 01 24

Edgar Østebø

edgar.ostebo@houseofcontrol.no
 +47 901 14 303

Emilie Horonyi

emilie.horonyi@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 400 50 25

Freddy Mahler Frimann

freddy@houseofcontrol.no
+47 46 82 77 64

Gustav Westman

gustav@houseofcontrol.no
 +46 (0)73 400 50 27

Hans-Erik Wærsted

hans-erik@houseofcontrol.no
+47 41 12 72 71

Henrik Rønnevig

henrik@houseofcontrol.no
+47 99 26 25 82

Jeremy Freeman

jeremy@houseofcontrol.no
+47 47 15 41 40

Jompe Dehs-Thomas

jompe@houseofcontrol.no
+47 92 01 81 19

Jorg Nannestad

jorg@houseofcontrol.no
+47 93 22 68 01

Karolina Rosenquist

karolina.rosenquist@houseofcontrol.se
 +46 (0)76 145 35 95

Lars Hoffmann

lars@houseofcontrol.dk
+45 31 19 50 34

Lars Martinsen

lars.martinsen@houseofcontrol.no
+47 452 95 760

Lasse Sten

sten@houseofcontrol.no
+47 91 88 21 25

Linda Gjelsvik

linda.gjelsvik@houseofcontrol.no
+47 988 27 354

Maren Vik

maren@houseofcontrol.no
+47 94 17 09 60

Marianne Harr

marianne.harr@houseofcontrol.no
+47 926 93 325

Martin Bekke

martin.bekke@houseofcontrol.no
+47 478 80 628

Morten Jærv Wang

morten@houseofcontrol.no
+47 90 95 22 45

Niclas Pettersson

niclas.petterson@houseofcontrol.se
 +46 (0)73 398 39 74

Norunn Korsgården

norunn@houseofcontrol.no
+47 488 50 232

Ole Kristoffersen

ole@houseofcontrol.no
+47 975 03 131

Pål Skjold

pal.skjold@houseofcontrol.no
+47 411 45 045

Peter Noe Byskov

peter@houseofcontrol.dk
+45 31 39 70 41

Raj Preet Singh

raj.preet.singh@houseofcontrol.no
+47 986 21 274

Sølvi Anita Dando

solvi.anita@houseofcontrol.no
+47  93 88 81 22

Stian Fladby

stian@houseofcontrol.no
+47 97 07 06 46

Stian Gravdal

stian.gravdal@houseofcontrol.no
+47 41 76 22 17

Sturla Selvik Fjose

sturla@houseofcontrol.no
+47 979 72 880

Sven Olaussen

sven.olaussen@houseofcontrol.no
+47 462 05 225

Thea Klepp

thea@houseofcontrol.no
+47 97 72 23 50

Trond Strengelsrud

trond@houseofcontrol.no
+47 99 09 19 83

Vidar Ottersen

vidar.ottersen@houseofcontrol.no
+47 401 97 269

HAR DU SPØRGSMÅL OM VORES PRODUKTER?

RING TIL OS PÅ 7199 2275

... eller udfyld felterne forneden. Så vil én af vores venlige konsulenter kontakte dig inden for 24 timer for en uforpligtende snak

Chat
Book demo